# Mariann är glad!
Author: [Borttaget]

Inte för att jag inte brukar vara det ;)

Men jag har vunnit maj månads själabild på [alternativ behandling](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/Default.aspx?ArticleId=9c7c79fa-eb2b-4e25-bb03-aa50f66da830 "http://alternativbehandlingar.ifokus.se/Default.aspx?ArticleId=9c7c79fa-eb2b-4e25-bb03-aa50f66da830") i fokus.

Den som är nyfiken kan gå in där o se...

[Kram på er alla och så passar jag på att önska en god natts sömn (fast riktigt ännu knyter jag mig inte)](http://alternativbehandlingar.ifokus.se/Default.aspx?ArticleId=9c7c79fa-eb2b-4e25-bb03-aa50f66da830)

## Comment 1
Author: Hoppfull

Kul!! Jag Gratulerar även här inne!!

Grattis Mariann!! [![:no1:](http://gnagare.forum24.se/images/smiles/lemurien_004.gif ":no1:")](javascript:emoticon(':no1:')) [![2](http://gottblandat.forum24.se/images/smiles/new_applause.gif "2")](javascript:emoticon(':2:'))

## Comment 2
Author: [Borttaget]

det jag gillar är ju att den ligger o vibrerar solängelvibbar hela tiden... ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

Tack förresten Hoppfull!

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Grattis Mariann jättekul att du vann.....![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 4
Author: Farwuq

Grattis! Vi blir glada när du är glad.

![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Ja, grattis Mariann! ![Skrattande](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif)

## Comment 6
Author: Lionadh

Grattis Mariann! Så roligt!

## Comment 7
Author: [Borttaget]

tack !!  ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

roligast är ju som sagt att den vibrerar... ![Oskyldig](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-innocent.gif)

## Comment 8
Author: camillal777

Ett sent Grattis Mariann ![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif), har inte varit här på så många dagar...massor att läsa nu!

## Comment 9
Author: Pia64

Grattis Mariann....Vad vacker den är.........

## Comment 10
Author: gyllenehjartljuset

Grattis Mariann!!!![Glad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif)

En helt fantastisk bild, du har ju vunnit pris för den tidigare. en riktigt må bra bild

Kram

## Comment 11
Author: [Borttaget]

joooo 500 kr i Borås tidning som månadens bild ![Generad](../tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-embarassed.gif)

TACK alla för grattisarna!
